EYWY z Devonu

22.2.2014

 

 m: Breisi z Devonu

  o: Black Jack Bohemia Vulkan 

 

Výstavy

2x velmi nadějný 1
Výborný 1,
    5 x BOS
2x BOJ

    2x ČKŠ - J

2x CAJC
  4x RES.CAC,
2 x RES CACIB

Nejlepší mladý pes výstavy 
Nejlepší mladá fena výstavy 
Res - ČKŠ
2 x ČKŠ

2 x CAC ČMKU 
2xISPU 
2 x CACIB
  4x CAC

2 xKrajský vítěz
2. místo ve II skupině FCI

2x Oblastní klubový vítěz
BOB

2x Národní vítěz
Český junior šampion
Český šampion
Klubový šampion
vítěz speciální výstavy kníračů

Český Grandšampion

Šampion ČMKU

 
zkoušky - ZZO

                          ZMMP
            BH
                ZMP1

                ZZO1
   
               ZOP

               StPr1

               StPr2

             StPr3


                


bonitace - 00/5A/5

            MAC - negativní
               PRA-B - negativní
            DOV - negativní

Jak jsem se narodila

 


Narodila jsem se 22.2.2014 v chovatelské stanici z Devonu. Přišla jsem na svět císařským řezem a to, jak se říká za pět minut dvanáct se svým psím bráškem Emirem. Hodně se o nás panička bála. Ale rostli jsme jako z vody,. sice jsme byli jen dva, ale dali jsme pořádně zabrat a taky jsme trošku zlobili. Jak já, tak i Emir jsme jako žívé stříbro. Máme radost ze života, vše nás zajímá a rádi se učíme a to je moc dobře.


Moje první výstava KV Žebětín 27.7.2014

 

Třída štěňat - velmi nadějná 1

Rozhodčí - Otakar Vondrouš

 

Moje první výstava a třída štěňat. Tolik psú různých plemen jsem viděla poprvé, byl to silný zážitek, myslím, že jsem se panu rozhodčímu líbila.
Výsledek byl
velmi nadějná 1, rozhodčí Otakar Vondrouš.

Velký úspěch jsem získala v závěrečné soutěži vítězů štěňat všech plemen,kdy jsem se umístila na 2 místě a odvezla si svůj první pohár a granulky.
Oblastní klubová výstava kníračů Brno – 4.10. 2014

Třída dorostu - velmi nadějná 1 Rozhodčí - MVDr. Petr Pavelek

Druhou výstavu jsem absolvovala s paničkou a to ve třídě dorostu v nedalekém Brně. Posudek byl opravdu pěkný – elegantní kvadratická fena, výborná kvalita a barva srsti, výborně nasazený ocas, standardní povaha, výborné předvedení. Byly jsme obě s paničkou velice spokojeni.

X. Hanácká národní výstava psů Brno - 4.1.2015
Rostu jako z vody už začal rok 2014 Panička mne přihlásila na Národní výstavu do Brna, tentokráte již do třídy mladých. Poprvé jsem okusila velikou halu a koberec po kterém jsem s paničkou chodila a snažila se předvádět. No musím se ale stále učit, jsem ještě ale malá psí pubertˇačka, tak trošku i paničku zlobím. Naší psí rodině jsem však ostudu na výstavě neudělala.

Ve třídě mladých jsem získala VT, V1, CAJC ,BOJ, BOS rozhodčí byla Lenka Fairaislová.

A jaké bylo moje největší překvapení, na výstavě jsem se setkala svým opravdovým psím Tatˇkou Black Jack Bohemia Vulkan spolu jsme se vyfotili, no prostě bylo to super.
MPV Duo CACIB Brno  7.2.2015

 

 Třída mladých - výborná 2

 

Rozhodčí - Pettko Csaba


Jéééééé, mezinárodní výstava psů a já. Tolik psů, tolik pachů. Opět jsme chodila v hale a po koberci, ale musím říct, že už jsem trošku věděla o co jde, hrozně ráda se učím novým věcem. Paničce jsem udělala radost, myslím, že se lepším . Pan rozhodčí si mne hodně prohlížel, počítal mi zuby, ale taky mne dost osahával. Posudek jsme dostala dokonce v angličtině a na závěr jsme se společně s vítězem a panem rozhodčím vyfotili. Druhý den byla u nás v Blansku dost velká sněhová kalamita, tak jsme s paničkou raději zůstaly doma a nikam necestovaly. Oblastní klubová výstava kníračů České Budějovice – 7.3. 2015

Třída mladých -  Výborný 1, ČKŠ- J, Nejlepší mladá fena

Rozhodčí – Antonín Tománek


Tak jsme se rozjely na OKV kníračů až do Českých Budějovic. Už jsem se dostala do třídy mladých a paničce jsme neudělala ostudu. Pěkně jsem chodila v kruhu a myslím, že jsem se i líbila. Dokonce v závěrečných soutěžích jsem byla vybrána jako nejlepší mladá fena. To bylo radosti a posudek byl taky krásný – typicky ušlechtilá fena, výborného typu, výrazná hlava, dokonalá tělesná stavba, výborné úhlení končetin, harmonické pohyby, srst výborné struktury, dokonalé standardní zbarvení.Eywy z Devonu - malá zahradnice, úprava před výstavou

Tak mne panička upravovala před výstavou, v naší zahrádce jsme se nechala vyfotit a myslmí, že se sobě líbím. Hrozně ráda na zahradě pracuji, roznáším a taky rozkoušu květináče a nejvíce se mi líbí zalévání a voda, tu mooooooc miluji.


CORSING MDŽ Vranov - 8.3.2015

 

Tak jsem si zkusila zase něco jiného, říká se tomu Corsing. Vypravila jsem se se svými psími kamarády a taky člověčími kamarády , zkusit si novou disciplínu. Princip spočívá v tom, že běžíte za něčím , já měla svoji oblíbenou kožešinu. Jsou různě dlouhé tratě, je to podle toho, jak jste trénovaní a může běhat i více pejsků dohromady. To jsem vysvětlila tak trošku laicky. Byl jsem zde i s Carem, ten si to taky zkoušel, ale myslím, že já jsem do toho dala svoje srdíčko, on to taky uběhl, ale trošku to flákal. Myslím, že je to další moje zkušenost.

 

 

 

Národní výstava psů Ostrava - 11.4.2015

  Třída mladých výborný 1

 Rozhodčí – Oldřich Zapletal

V Ostravě jsme taky bojovaly ve třídě mladých, kde jsem měla opět soupeřky, panu rozhodčímu jsem se líbila. A získala známku výborný 1, posudek zněl – typická fena, krásná stavba těla, výborná v pohybu, barva černostříbřitá.

 

 

Mezinárodní výstava psů Prague Expo Dog- 3.5.2015

  Třída mladých výborný 1, CAJC, BOJ

 Rozhodčí – Viva Maria Soleckyj – Szpunar


Tentokráte jsme se vydaly s paničkou trošku dál od rodné vísky, až do hlavního města. Moc se mi tam líbilo , neudělala jsem ostudu, pěkně jsem chodila po koberci a myslím , že jsem se paní rozhodčí, která byla z Polska moc líbila. Když mne uviděla, její první slova byla fantastická kondice.

Oblastní klubová výstava kníračů Brno – 16 .5. 2015

Třída mladých -  Výborný 1, ČKŠ- J, Nejlepší mladý pes výstavy

Rozhodčí – Ing.Zuzana Rozová

Další výstava, tentokráte OKV v nedalekém Brně. Ještě jsem byla ve třídě maldých a měla jsme tam soupeřky, taky pěkné psí holky. Chodily jsme po krásné zelené travičce a já udělala paničce velikou radost, když jsem vyhrála třídu mladých a dokonce v závěrečných soutěžích všech mladých jsem se utkala s velkým černým kníračem a porazila ho. Dostala jsem veliký pohár a také veliký pytel granulí. Radost jsme měly s paničkou obě..
MVP Litoměřice Nord Bohemia Canis - 24.5.2015

  Třída mezitřída výborný 2, RES CAC, RES.CACIB

 Rozhodčí – Mgr.Božena Ovesná

 

Takovou dálku jsem jely, vezly jsme štěňátko Fionku novým majitelům do Chomutova. Já jsem spala ve svém přepravním pelíšku a panička držela Fionku v klíně. Vstávaly jsme hodně brzy. Tak daleko jsem ještě nikdy nejela , ale všechno se má jednou zkusit. Opět jsem měla, tentokráte již v mezitřídě soupeřky a musím uznat, že fenečka , co byla první, byla opravdu lepší ve statickém  postoji. Musím na sobě ještě pracovat.

 

 


Celostátní klubová výstava KCHK - Horka nad Moravou 20.6.2015

 

Třída mezitřída - výborný 2, R-ČKŠ, R-CAC, ISPU

Rozhodčí - Jolanta Jablonská ( Polsko )

 

S paničkou jsem se vypravily na Celostátní klubovou výstavu KCHK do Hrky nad Moravou. Cesta nám příjemně utekla, počasí nám přálo. S paničkou jsme bojovaly a získaly známku výborná 2, Res – ČKŠ, Res-CAC, ISPU, myslím, že jsme se paní rozhodčí líbily.


Psí tábor - Zahradiště na Vysočině - 21.6 – 27.6.2015

 

Letos jsme se vypravily s paničkou na tkzv. Psí dovolenou a tentokráte úplně jinam a úplně s jinými psími páníčky. Jel se mnou ještě Cairo, tak to bylo fajn. Vedoucí celého tábora byla Soňa Šabacká. Moc se nám tam líbilo – ubytování super, jídlo také , krásná příroda, lesy hlavně jehličnaté, veliký rybník. Ráno jsme cvičily stopy, potom poslušnost a také jsme se učily vyhledávat v lese osoby a to se mi moc líbilo. Program jsme měly opravdu pestrý. I počasí nám přálo, nebyla veliká vedra sem tam zapršelo. Odjižděly jsme spokojení s dobrými pocity a novými zkušenostmi a přátelstvím.

MVP Intercanis Brno - 28.6.2015

 

Třída mezitřída - výborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS

Rozhodčí - Heinz Watschinger ( Rakousko )

 

Bylo to velmi hektické, vrátily jsme se z psího tábora a já musela opět na výstavu a to tentokráte na mezinárodní do Brna. Rychle nachystat, upravit a jedem. Byla tam i velká konkurence, ostudu jsem neudělala a panu rozhodčímu, který byl až z Rakouska jsme se líbila. Získala jsem výborný 1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB a BOS, to se musím přiznat jsemani nečekala. Odvezla jsem si pohár a dobrý pocit a ten měla určitě i moje panička.


 

Krajská výstava psů Žebětín - 26.7.2015

 

Třída mezitřída - vítěz třídy, výborný 1, krajský vítěz

Rozhodčí - MVDr. František Šimek

 

 

No prostě i v létě se musí pracovat. Tentokráte jsme vyjeli s kolektivem blanenských kynologů na Krajskou výstavu do Žebětína. Jezdíme tam moc rádi. Posuzování začala tak trošku špatně a to pokousáním našeho pana rozhodčího psem, který mu nechtěl ukázat zuby, ale potomse vše dostalo do normálních kolejí. Posudek, který jsem na výstavě dastala byl moc pěkný – fena černostříbřitá, perfektní rámec, výrazná hlava, kvalitní pigmentace,dobrý hrudník, méně užší vzadu, kvalitní osrstění, známka vítěz třídy a krajský vítěz.

 

 14. Brněnská krajská výstava psů - 23.8.2015

 

Třída mezitřída - vítěz třídy, výborný 1, krajský vítěz

2.místo ve II skupině FCI,

 

Rozhodčí - Karel Hořák

 

 

Léto v plném proudu a já se opět s paničkou a psím kolektivem z našeho cvičáku vypravila na krajskou výstavu do nedalekého Brna. Než jsme se ale dostali na výstavu museli jsme absolvovat velmi dlouhou a dlouhou cestu díky překážkám na silnicích, ale přece jenom se zadařilo . Na výstavě jsembyla velmi úspešná, panu rozhodčímu jsme se líbila a dokonce nás pochválil za výborné předvedení. No a ještě navíc přišlo ve finálových soutěžích jsem se umístila na 2.místě ve II skupině FCI, já malinká mezi dvěma velkými psy.
I posudek se mi velmi líbil –
18 měsíční fena, skus núžkový, plnochrupá, výborná hlava s hustým knírem, výborné oko i ucho, dobrá kostra, hrudník, rovný hřbet, elegantní ocas, skvělý pohyb, výborné předvedení.


MVP Intergog Bohemia, Mladá Boleslav - 30.8.2015

 

Třída otevřená - výborný 1, CAC

Rozhodčí - Veteničič Miodrag

 

Mezinárodní výstava psů se tentokráte konala v Mladé Boleslavy. Sice to vypadalo ze začátku dost beznadějně, ale nakonec jsme dojeli na výstavu s předstihem. Výstavování psů probíhalo venku a sluníčko nám opět přitápělo. Náročné to bylo pro pejsky i jejich páničky. Sice se mi v kruhu moc chodit nechtělo, to musím přiznat, ale svoji třídu jsem vyhrála a získlala ocenění – výborná 1 a CAC. Byly jsme obě s paničkou spokojení a mc se těšily až budeme doma.


Oblastní klubová výstava KCHK Úvalno - 19.9.2015

 

Třída mezitřída - vítěz třídy, výborný 1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Rozhodčí - Ing.Danuše Kotalová

 

 

Oblastní klubová výstava se konala tentokráte až v Úvalně. Počasí nám přálo , svítilo sluníčko a s paničkou jsme měly dobrou náladu. Však jsem měla podstoupit veliké zkoušce a to , že budou uchovněna . Tak jsem to měla před sebou. Na výstavě jsem dpadla na jedničku. Krásný posudek - kvadratická fena s typickou hlavou, výborná stavba těla, výborná struktura a barva srsti.

Dokonce jsem získla Oblastního klubového vítěze, to jsme měly s paničkou velikou radost .BONITACE - Úvalno - 19.9.2015 EYWY z DEVONU

 

bonitační kod 00/5A/5 zařazena24. Moravskoslezská Národní výstava psů Brno - 20.9. 2015

 

Třída otevřená - vítěz třídy, výborný 1, CAC, CAC CMKU,

BOS, Národní vítěz

Rozhodčí - Ing.Jaroslav Matyáš (Slovensko)

 

V sobotu jedna výstava a v neděli druhá. Ta panička mi nedá klidu. Ještě, že jsem taková mladá, energická a vše mne zajímá. Vypravily jsme se do blízkého Brna na 24.Moravskoslezské Národní výstavy psů a stálo to za to – vyhrála jsme třídu a dokonce jsem získala Národního vítěze, nejlepší fenu a domů jsem si odvážela krásný pohár.

 


 

Eywy z Devonu dne 17.10.2015 úspěšně složila svoji první zkoušku ZMMP


Bílovice nad Svitavou KK - velmi dobře 138 bodů

 

Eywy z Devonu dne 18.10.2015 úspěšně složila svoji druhou zkoušku ZZO


KK Blansko - prospěla výborně - 56 bodů


Celostátní speciální výstava psů KCHK – Mladá Boleslav 24.10. 2015

 

Třída vítězů - vítěz třídy, výborný 1, ČKŠ, CAC, ISPU

Rozhodčí - Edith Schon ( Německo )

 

Poslední výstava v roce 2015 a třída vítězů. Cesta byla dlouhá, ale příjemná, cestovala jsem ještě se dvěma středˇáky pepřáky. Odpočívala jsem ve své kenelce a dorazili včas na výstavu. Sice byla v hale veliká zima, ale s paničkou jsme se zahřály. Posuzovala nás rozhodčí z nedalekého Německa a myslím, že jsem se jí moc líbil. I posudek se mi velmi líbil – velmi dobře stavěná fena, samičí hlava, tmavé oko, nůžkový skus, velmi pěkná horní linie, korektně úhlená, pěkný pohyb, prvotřídní srst, velmi pěkný projev.

 

 

XI. Hanácká národní výstava psů Brno - 10.1.2016

Třída pracovní - výborný 1, CAC

Rozhodčí - Monika Skok

 

Začal nám rok 2016 a já vyrazil s paničkou na Hánáckou národní výstavu psů do Brna. Tentokrát jsem již soutěžila ve třídě pracovní. Už mám totiž složenou zkoušku, která opravňuje být ve třídě pracovní. Dostala jsem od paní rozhodčí pěkné hodnocení a co navíc splnila jsem podmínky pro získání titulu
Český junior šampio
n a Český šampion.

 
DUO CACIB BRNO 2016 - 6.2. -7.2. 2016

 

6.2.2016 Třída vízězů - výborný 2, res.CAC, res. CACIB

Rozhodčí - Sekovská – Miros Aleksandra PL

 

7.2.2016 Třída vítězů - výborný 2, res.CAC

Rozhodčí - Touven Olavi Fin

 

A zase znovu do Brna, tentokráte na Mezinárodní výstavu psů tkzv. DUO CACIB. Tam nás těch pejsků ale bylo i z různých zemí. Tentokráte jsem soutěžila ve třídě vítězů , soupeřka byla z Polska, skončila jsem oba dva dny jako druhá.

Oblastní klubová výstava české Budějovice - 5.3.2016

 

Třída pracovní - výborný 1, ČKŠ, OBLASTNÍ KLUBOVÝ VÍTĚZ

 

Rozhodčí - Antonín Tománek

 

 

První klubová výstava kníračů se konala tentokráte v Českých Budějovicích a tam jsme se s paničkou vypravily. Cesta nám příjemně utekla.
Tentokráte jsem soutěžila ve třídě pracovní.

Panu rozhodčímu jsme se líbila a posudek se líbil i mne –
vynikající fena,výborného typu, výborná hlava, suchý ušlechtilý krk, dokonalá hřbetní linie, výborně nasazený ocas, dokonale utvářený trup, výborná mechanika pohybu, kvalitní srst, dokonalé zbarvení.

Získala jsem hodnocení výborná 1, ČKŠ a dokonce
Oblastního klubového vítěze.


  

Celostátní klubová výstava kníračů – Mladá Boleslav 23.4.2016

 

Třída pracovní - výborný 1, CAC,ČKŠ, ISPU

 

Rozhodčí - Rade Vesič - Srbsko

 

Tak opět výstava, tentokráte Celostátní klubová výstava v Mladé Boleslavy, tam jsme se s paničkou vypravily. Cesta nám příjemně utekla.Jela jsem s kamarádem a to velkým kníračem Derikem. Soutěžila jsem opět ve třídě pracovní. Panu rozhodčí byl dokonce až ze Srbska. Ale opět jsem udělala paničcce radost. Získala jsem hodnocení výborná 1, CAC, ČKŠ a ISPU.

   

 


 

Eywy z Devonu

dne 16.4.2016 úspěšně složila svoji třetí zkoušku BH

KK Bílovice nad Svitavou - 57 bodů

 

Tak jsem složila již svoji třetí zkoušku a to BH. Jezdila jsem s paničkou trénovat na cvičák do nedalekých Bílovic, kde jsem společně s Cairem složila zkoušku . Musím říct, že z toho máme obě i s paničkou velikou radost. No a zase budeme cvičit, abychom se posunuly dále a dále.


 

 

Národní výstava psů Ostrava - 9. 4. 2016

  Třída vítězů – výborný 1, CAC, BOS, Národní vítěz

 
Rozhodčí – ing.Danuše Kotalová

 

 

Tentokráte Národní výstava psů v Ostravě a účast ve třídě vítězů. Posuzovala paní rozhodčí Kotalová, která mi napsala pěkný posudek – kvadratická fena, správné oko, ucho s typickou hlavou, výborná stavba těla, výborná struktura srsti i barvy, no krásné. Získala jsme známku výborný 1, CAC, BOS a dokonce Národního vítěze. Odvážela jsme si pohár a dobrou náladu.

 

A dokonce jsme s paničkou na výstavě viděli Norinku z naší chovatelské stanice, která na výstavě ve třídě mladých získala známku – výborný 1 a to je super.

 

Oblastní klubová výstava – Praha Bráník

8 5. 2016

 

Třída pracovní - výborný 1, VT, ČKŠ

Rozhodčí - Ing.Zuzana Rozová


S paničkou jsem se vydala na další klubovou výstavu tentokráte až do Prahy. Výstava se konala na cvičáku v Bráníku , kde jsem soutěžila ve třídě pracovní.
Dobře jsem dopadla – výborná 1, vítěz třídy a ČKŚ.
Měly jsme s paničkou velikou radost a ještě větší byla radost, že jsme si odvážely domů dalšího člena naší rodiny Draka Bohemia Vulkana. 

Oblastní klubová výstava – Brno - Královo pole

14.5. 2016

 

Třída pracovní - výborný 1, VT, ČKŠ

Rozhodčí - Helena Glanznerová

 

Další výstavu, kterou jsme absolvovaly byla opět Oblastní klubová výstava KCHK tentokráte v blízkém Brně. Opět ve třídě pracovní s výsledkem vítěz třídy, výborná 1, ČKŚ. Tím jsem splnila podmínky pro získání titulu Klubový šampion.
 

Splnila jsem podmínky pro získání titulu


Klubový šampion krásy
 
Eywy z Devonu

dne 4.6. 2016 úspěšně složila svoji  čtvrtou  zkoušku  ZMP1

KK Rájec – Jestřebí

 

Dne 4.6. 2016 jsem s paničkou složila již svoji čtvrtou zkoušku a to ZMP1. Jezdily jsme spolu poctivě trénovat do KK Rájec-Jestřebí. Zkouška je náročná- obsahuje disciplíny stopa, poslušnost a speciální cviky. Musela jsem se naučit obíhat zástěny a vyštěkávat sedícího figuranta. Jsem ráda, že ji mám a panička taky. 


 

Celostátní speciální výstava kníračů

 Zbraslav u Brna

3. 9. 2016

 

Třída vítězů - výborný 1, VT, ČKŠ, CAC, čekatel ISPU, BOS

vítěz celostátní speciální výstavy

Rozhodčí - MVDr. Juraj Frey ( SK)

 

 

Tak jsem byla moc ráda, že jsem s paničkou vyjela zase na výstavu a tentokráte na Celostátní speciální výstavu psů – Zbraslav u Brna. Jela jsem i s naším novým členem smečky Drakem. Sice bylo veliké vedro, ale postavili jsme stan, tak se to dalo přežít. Panu rozhodčímu jsme se líbila, říkal paničce, že jsem se při pohybu vznášela.
Dostala jsem krásný posudek –
2,5 roku, plnochrupá, kvadratická, výborné úhlení vpředu i vzadu, vynikající pohyb. No a hodnocení výborný 1, VT, ČKŠ, CAC, čekatel ISPU, vítěz celostátní speciální výstavy. Dostala jsem pohár a měli jsme všichni velikou radost. 

Eywy z Devonu 

 

dne 2.10. 2016 úspěšně složila svoji již pátou zkoušku ZZO1

KK Rájec-Jestřebí    – dobře - 85 bodů

Rozhodčí -  Alois Pouč

 

Tak jsem s paničkou absolvovala další zkoušku. Tentokráte ZZO1, je to moje již pátá v pořadí. Zkoušku jsem skládala v kynologickém klubu v Rájci – Jestřebí, kam jezdím velice ráda. Na nástupu všech pejsků, kteří skládali zkoušky jsem byla nejmenší. Byli zde jen samí ovčáci a rotvajleři. Počasí nám vydrželo a začaĺo pršet, až když už jsme měli  "po tom". Obě dvě s paničkou jsme měly velikou radost a těšily se domů za smečkou.

 

Mezinárodní výstava psů České Budějovice

 

9. 10. 2016

 

Třída vítězů - výborný 1, VT, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB

Rozhodčí - Tibor Havelka( SK)

 

Začal nám podzim a taky moje poslední letošní výstava, která se konala v Českých Budějovicích. Jel se mnou i náš Drak Bohemia Vulkan, který mne držel palce a socializoval se. Soutěžila jsem ve třídě vítězů. Panu rozhodčímu jsem se líbila, získala jsem ocenění V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a dokonce i BOB. To jsem tedy opravdu nečekala. Radost byla veliká, odvážela jsem si krásné poháry a dobrý pocit. Dokonce jsem splnila podmínky pro získání titulu Český Grandšampion.

 

Eywy z Devonu


splnila podmínky pro získání titulu

 

 

Český GRANDŠAMPION

 

Eywy z Devonu 

 

dne 16.10. 2016 úspěšně složila svoji již  šestou zkoušku ZOP

KK Blansko – velmi dobře - 88 bodů

Rozhodčí -  Marcela Nalezená

 

Tak letos to mám opravdu moc náročné, výstavy, zkoušky. Panička naplánuje a je to. Tentokráte jsem absolvovala svoji již šestou zkoušku Kynologické jednoty Brno a to ZOP v mateřském kynologickém klubu Blansko. Počasí nám přálo, což bylo moc fajn. Rozhodčí byla paní Marcela Nalezená a známka byla velmi dobře. A mezi účastníky zkoušek jsem byla jako nejmenší pes.
 

Eywy z Devonu 

 

dne 28.10. 2016 úspěšně složila svoji již  sedmou zkoušku StPr1

KK Svitava Bílovice výborně - 96 bodů

Rozhodčí -  Alois Pouč

 

 

Tak zase jdeme do toho. Letos již pátá zkouška, jsem opravdu dobrá. Tentokráte to byla zkouška tkzv. vyhledávací. Mám stanovený prostor, který nesmím opustit, limit, který nesmím překročit a dva předměty, které musím vyhledat, označit a nesmím se jich dotknout. Ráno, než jsme vyjely byla veliká zima a namrzlo a taky terény byly bílé. Zkoušku jsem zvládla dokonce na výbornou a udělala paničce velikou radost.

 

 

EYWY z Devonu

 

 

EYWY z Devonu 
splnila podmínky pro získání titulu 

 

Šampion ČMKU

Eywy z Devonu

 

dne  22.10. 2017  úspěšně složila svoji  osmou  zkoušku  StPr2

KK  Blansko - 97  bodů -  prospěla výborně

Rozhodčí: Alois Pouč


Společně s Cairem a paničkou jsem se společně připravovala na další zkoušku. S chutí jsem vyhledávala cizí předměty, běhala jsem a všechny předměty jsem našla v časovém limitu, ikdyž pačasí nepřálo a pršelo. Získala jsem známku výbornou.


 

 

Eywy z Devonu

 

dne  28.9. 2018  úspěšně složila svoji  devátou  zkoušku  StPr3

KK  Blansko - 91  bodů -  prospěla  velmi dobře

Rozhodčí: Alois Pouč