Cairo z Devonu

 

výstavy :
6x vítěz třídy mladých
BOJ
  krajský vítěz
ISPU-J
2x ISPU
oblastní klubový vítěz
2x vítěz speciální výstavy
5x vítěz třídy pracovní
nejhezčí mladý pes OKV
CACIB
3x BOB

národní vítěz
5. místo skupina FCI II NV Ostrava

Český junior šampion
Český šampion

Klubový junior šampion
Klubový šampion
Nejlepší malý knírač celostátní speciální výstavy kníračů


zkoušky :
ZOP
ZMMP
ZZO
BH
ZPU1
ZMP1
ZZO1
FPr1
StPr1
StPr2
StPr3
FPr2
FPr3
ZPS1Bonitace    00/5A/5     34x34    vyšetření očí negativní

           MAC - negativní
              PRA-B - negativní
  DNA profil Cairův rodokmen. Zvětšíte: - pravé tlačítko myši - "Zobrazit obrázek"Jak jsem se narodil 
18.3.2012 jsem se narodil v chovatelské stanici z Devonu. Bylo nás celkem sedm psích miminek, dva kluci a pět holek (tak jsem to měl moc těžký). Dostal jsem krásný modrý obojek, aby mne poznali a věděli, jak přibírám.
No a protože jsem se moc líbil, tak si mne doma nechali.

Tady se
podívejte, jak rostu.Moje první výstava KV Žebětín 21.7.2012
To byla moje první výstava a to mi byli teprve čtyři měsíce a šel jsem do třídy štěňat. A představte si, že jsem se panu rozhodčímu líbil. Výsledek byl velmi nadějný 1, rozhodčí Petr Řehánek.
No a v závěrečné soutěži vítězů štěňat všech plemen jsem se umístil mezi osmi nejlepšími štěňaty.
Fotky z výstavyVIII. Hanácká národní výstava psů Brno - 6.1.2013
Začal nám nový rok 2013 a já zavítal s paničkou a páníčkem na Národní výstavu do Brna, tentokrát do třídy mladých. To bylo, těch psů... to jsem v životě neviděl! Tak jsem štěkal a štěkal, aby o mně všichni věděli. Několikrát mi musela panička ukázat, jak se to na takové výstavě dělá, chodil jsem v kruhu na koberci a nevěděl co se děje.
Nakonec jsem to i pochopil a neudělal naší psí rodině ostudu.
Ve třídě mladých jsme získali VT, V1, CAJC a BOJ, rozhodčí byla Andrea Zaoralová.
Ale největší můj úspěch byl, že mne v závěrečné soutěži vítězů všech plemen ve třídě mladých vybrali mezi pět nejhezčích psů na výstavě. To tedy byla bomba a veliká radost!
Fotky z hanácké výstavy zde.MPV Duo CACIB Brno  2. - 3.2.2013
Tak mne panička opět přihlásila na tentokrát největší výstavu psů a to MPV do Brna. Konala se dva dny, tak jsem to měl náročné. V sobotu jsem skončil jako třetí. Je pravda, že se ještě předvádět moc neumím a jsem neposeda. V neděli mne panička opět napomínala, zajímalo mne vše okolo více než ona sama. Ale udělal jsem jí radost. Vybrali si mne jako zkušební materiál při zkoušce paní rozhodčí, která mne posuzovala a já se jí moc líbil. No a potom jsem nastoupil opět do kruhu s konkurencí a skončil jako výborný 2. No prostě jsem ve svých 10-ti měsících ještě malý puberťáček, musím zesílit a taky mne čekají zkoušky, tak mne to bezstarostné dětství skončí.
fotky z MPV Duo CACIB Brno4. Krajská výstava Vyškov - Dražovice 27. 4. 2013
Třída mladých: vítěz třídy mladých
Rozhodčí: Josef Hodan

Tak se krásně oteplilo a panička mě přihlásila na 4. krajskou výstavu - do Dražovic. Cestovali jsme spolu sami a na místo dorazili včas. Výstava probíhala v pěkném prostředí na hřišti. Hned jsem si tam našel větší psí kamarády, no prostě jsem se chtěl se všemi družit, ale to se  samozřejmě nelíbilo paničce. Když jsem nastupoval do kruhu, pan rozhodčí se mne bál a nechtěl mi sám prohlížet zuby, prý ho knírač pokousal a já jsem přitom tak hodný... Musím uznat, že jsem i pěkně chodil a panička byla pochválena za pěkné předvedení a měla velikou radost.
A protože jsem byl VTM, postoupil jsem do závěrečné soutěže vítězů tříd mladých všech plemen, no a představte si že jsem skončil na 2. místě! To měla panička ohromnou radost a já dostal velikou pochvalu a taky medaili.
Fotky z výstavy zde.


Oblastní klubová výstava KCHK Šlapanice - 18. 5. 2013

Výstava se konala ve Šlapanicích, kam jsem se vypravil opět se svojí paničkou. Tentokráte to byla speciální výstava kníračů. Představte si byli tam velcí, střední a malí a těch barev, to jsem teda koukal. Opět jsem se chtěl se všemi družit.
Panu rozhodčímu jsem se moc líbil a řekl o mne, že jsem kompaktní kvadratický pes s výbornou kvalitou srsti i barevnými přechody, perfektní hlava, hezká spodní a horní linie, krásné předhrudí. Získal jsem ČKŠ – J, to znamená čekatel klubového junior šampiona. Ale na něho se musím ještě na dalších výstavách snažit. Na závěr výstavy jsem zabodoval a byl jsem vybrán jako nejhezčí mladý pes výstavy. Panička si odnášela pohár a granule a viděl jsem, jakou má radost.

Fotky ze Šlapanic zde.


Oblastní klubová výstava KCHK Horka nad Moravou - 25. 5. 2013

No mám to náročné. Uběhl týden a já se opět vypravil s paničkou a tentokrát i s páníčkem, na další speciální výstavu kníračů - na loveckou chatu V Horce nad Moravou. Vyjeli jsme za deště. Jaké však bylo překvapení, výstava se konala v kryté hale na koberci. Soutěžil jsem opět ve třídě mladých a opět jsem se paní rozhodčí velmi líbil . Byl jsem ohodnocen jako kvadratický pes s typickou hlavou, správným okem i uchem, se správnou kvalitou i barvou srsti, výbornou stavbou těla a správnou mechanikou pohybu.
Tak jsem získal opět ČKŠ – J. I závěrečné soutěži jsem se paní rozhodčí líbil, ohodnotila mne jako třetího nejhezčího mladého psa výstavy. A to musím uznat, že konkurence byla veliká a ti velcí knírači, ti tedy jsou.
I dnes jsem si odvezl krásný pohár.
 


Fotky z Horky nad Moravou k prohlédnutí zde.


Celostátní klubová výstava kníračů Horka nad Moravou
22. 6. 2013


Rozhodčí  - Oldřich Zapletal

      Třída mladých  - výborný 1, ČKŠ – J, CAJC, ISPU – J

Tak jsem to s paničkou přece jen dokázal. Dne 22.6.2013 jsme jeli bojovat o titul Klubový junior šampion. Na Celostátní klubové  výstavě v Horce nad Moravou jsem ve třídě mladých dostal ocenění výborný 1, ČKŠ – J, CAJC, ISPU-J a titul klubový junior šampion jsme vybojovali.Nebylo to jen tak, ještě jsme museli získat dvě vítězství na klubových výstavách kníračů. To byla radost. Dokonce zde se mnou na výstavě byla i moje psí sestřička Corey a ta získala v mezitřídě ocenění výborná 2, tak jsme měli dvojnásobnou radost. Domů jsem si odvážel pohár a dvě medaile. A Breisince jsme vezli pohár za klubového šampiona. Musím přiznat, že jsem byl po celém dni unaven ale spokojen.

Pan rozhodčí o mě do posudkového listu napsal- pes s elegantní hlavou a stavbou těla, skus i zuby v pořádku, správné zbarvení srsti, zkouška srsti negativní, varlata souměrná, povaha vyrovnaná.

Fotky zde.Mezinárodní výstava Intercanis Brno - 30. 6. 2013

Rozhodčí - Januse Opara (PL)
Třída mladých - vítěz třídy, V1, CAJC

Tak to mám teda pěkně našlapané. Každý týden něco. Tentokrát jsme jeli s paničkou na velikou výstavu do Brna – MVP INTERCANIS. Bylo tam opravdu přecpáno, těch plemen. Ani jsme neměli kde rozdělat svůj psí stan, ale nakonec se to povedlo. Pan rozhodčí byl z Polska a myslím, že jsem se mu líbil. Dokonce si mne prohlíželi i ostatní návštěvníci, ale mne především zajímali hlavně  psí kamarádi ...ó jak jsem se chtěl družit.
Výstavní ocenění bylo super – výborný 1 a CAJC.

Fotky z Intercanis najdete zde.Cairo získal titul Klubový junior šampionKrajská výstava Žebětín - 28.7.2013

Rozhodčí: Tibor Havelka
Mezitřída:
V1, vítěz třídy, krajský vítěz

Tedˇ v období prázdnin se panička rozhodla a přihlásila mne na Krajskou výstavu do Žebětína. Byl jsem tam i vloni, ve třídě štěňat a moc jsem se líbil. Tentokráte jsem už postoupil do mezitřídy, už jako dospělák. Musím říct, že to byl dost masakr – to teplo, to jsem na výstavách ještě nezažil. Ale i přesto, vítězství přišlo – posudek pana rozhodčího zněl – kvalitní hlava, dobrý krk, výrazný hrudník a hřbetní linie, správně zaúhlený, výborný pohyb... myslím, že dobrý, panička byla spokojená – V1, vítěz třídy a dokonce i krajský vítěz. Byl jsem opravdu rád, že jsem dojel domů a zchladil se.


20. LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR BABÍ HORA
10.-24.8.2013


Už podruhé jsem se s paničkou zúčastnil výcvikového psího tábora v Babí Hoře. Bylo to náročné, musel jsem opravdu cvičit. Trošku jsem i zlobil, jsem přece psí sameček. Ale nakonec jsme se pochlapil a protože jsme měli úžasnou, přímo skvělou vedoucí našeho družstva č.1, Alici Zelinkovou ( mistrini ČR malých plemen), šel jsem do toho a složil dvě zkoušky – první týden zkoušku ZOP a druhý týden zkoušku ZMMP. No prostě jsem mladej, ale šikovnej! :-)

Mrkněte na fotky.


Speciální výstava Tymákov  - 28.9.2013

rozhodčí: Petra Vodrážková

                                                       třída pracovní  - V1, VT, CAC, ČKŠ, ISPU, Vítěz speciální výstavy

Oblastní klubová výstava Tymákov – 29.9.2013

rozhodčí: Ing.Ivana Roubalová

                                   třída pracovní  - V1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Tentokrát jsme se vypravili na dalekou cestu až k Plzni do Tymákova, kde se konala v sobotu Speciální výstava kníračů a v neděli Oblastní klubová výstava kníračů. Byl jsem krásně upraven a taky jsem se pěkně předvedl a byl jsem na sebe moc pyšný.
  Na speciální výstavě jsem získal V1,VT,CAC,ČKŠ, ISPU a Vítěze speciální výstavy, no a v neděli na Oblastní klubové výstavě jsem získal V1, VT, ČKŠ a Oblastního vítěze. S paničkou a páníčkem jsme měli krásný výlet, dokonce jsem spal v penzionu HAJAJA a daleká cesta se nám opravdu vydařila.


 Oblastní klubová výstava kníračů  - 26.10.2013   Praha - Libeň

 Rozhodčí : Jaroslava Drožová

Třída pracovní : V1, VT, ČKŠ

Ach ta Praha, to bylo. S paničkou jsme v sobotu vstávali opravdu moc brzy a vydali se, i s páníčkem do Prahy na poslední letošní klubovou výstavu kníračů. Konala se na kynologickém cvičišti v Praze Libni.Byli jsme ve třídě pracovní a odnesli si opět vítěze třídy a ČKŠ. Byl jsem rád a panička mne pochválila. Počasí bylo skvělé, teplo i sluníčko.Bonitace

26. 10. 2013 Praha - Libeň

Tedˇmi šlo o všechno. Byl jsem důkladně prověřen po všech stránkách, měřili mne, kontrolovali oči, zuby, kvalitu srsti, úhlení, jak vypadám v klidu i v pohybu, dokonce mi ošahávali moje mužství. No a nakonec moje povaha, ta je přece super a střelba mi nic neříká, ale jak mám rád pejsky hlavně ty veliký a taky ty dvounohý, kterým se říká člověk. A mám to, byl jsem zbonitován a uznán chovným psíkem s čistým bonitačním kodem  00/5A/5  34X34. No, že bych se cítil už jako dospělý to si panička asi nemyslí. Dokonce jsem ten den absolvoval i vyšetření očí s negativním výsledkem. 

Fotky si prohlédněte zde.Zkoušky Blansko KK
30. 11. 2013


Dost nám přituhlo, ale panička se rozhodla, že letos ještě musím udělat jednu zkoušku - a to BH. Začali jsme hodně intenzivně cvičit a to za každého počasí. Dokonce jsem musel ležet i ve sněhu a řeknu Vám, že to dost studilo. Ale výsledek se dostavil a já úspěšně složil zkoušku BH na 57 bodů, ze 60 možných. Byl jsem rád, ale největší radost měla panička!
A to si představte, že letos jsem složil úspěšně 4 zkoušky. Jsem fakticky dobrej.

IX. Hanácká národní výstava psů Brno
5.1.2014

 

 Rozhodčí - Monika Skok

Třída pracovní - V1, VT, CAC

 Tak už nám začal rok 2014 a tím i výstavní sezóna, musím se snažit. Tentokráte jsme se vydali s paničkou a páníčkem na IX. Hanáckou národní výstavu psů do Brna. Soutěžil jsem ve třídě pracovní a paní rozhodčí jsem se líbil, a nejenom jí.

No myslím si, že posudek byl taky dobrý. Napsali o mně - téměř 2letý pes, pěkná hlava, plnochrupý, nůžkový skus, tmavé oko, pěkný krk, správná horní a dolní linie, výborné úhlení končetin, výborná barva a kvalita srsti, výborně nasazený a nesený ocas, výborný prostorný pohyb.

 
 

DUO CACIB - MVP Brno   22.2.2014 - 23.2.2014

 

             22.2.2014  - Třída otevřená   - VT, V1, CAC, CACIB, BOB
Rozhodčí – MVDr. Petr Pavelek

23.2.2014   –  Třída otevřená – V2, res.CAC
Rozhodčí – Lenka Fairaslová

Už zas, tentokráte MVP DUO CACIB BRNO. Vyrazili jsme sami s paničkou a v sobotu se mi opravdu dařilo, získal jsem vítěze třídy, CAC, CACIB a dokonce i  BOBA. Dostal jsem medaili a dva poháry, no prostě jsem byl nejhezčí černostříbřitý knírač na výstavě. To bylo radosti! V neděli jsem se moc nepředvedl, zajímaly mne jiné pachy na koberci víc, než panička a nějaká výstava, tak nás paní rozhodčí dala na druhé místo a dostal jsem res.CAC, i když mi řekla a dokonce napsala, že jsem líbivý a elegantní pes. 

 


Moje první krytí

To byl pro mne veliký zážitek, představte si, přijela za mnou nevěsta až z Třebechovic pod Orebom a jmenovala se Calie Family Darlings. Myslím si, že panička byla nervozní víc než já, nevěděla jak mi to půjde. No a já prostě nezklamal. Když mi panička řekla, že mi přijede nevěsta, tak jsem se moc těšil. Ten můj pěkný den byl 16.2.2014 a zopakoval jsem si to hned druhý den 17. 2. 2014. Myslím, že jsem se moc líbil. No přiznám se, že jsem byl zasněný a neměl jsem vůbec chuť žrát, ale už jsem prostě psí chlap. A jaké bylo milé překvapení, když mi za týden přijela druhá nevěsta Rubbie Poslední Skaut z Brna a já si to opět dvakrát prožil.


Caile Family Darlings
Oblastní klubová výstava kníračů České Budějovice
1. 3. 2014

Třída pracovní – VT, V1, ČKŠ
Rozhodčí – Andrea Zaoralová

Ted´ jsem to měl moc náročné. Minulý týden Duo CACIB v Brně a tedˇ Oblastní klubová výstava až v Českých Budějovicích. Musel jsem s paničkou hodně brzo vstávat, celou dobu jsem jí seděl na klíně a potom jsme zabojovali ve třídě pracovní.
Paní rozhodčí o mne do posudku napsala: " téměř  2 letý pes, dobré velikosti, středně silné kostry, výborná hlava, chrup v pořádku, elegantní krk, výborná horní i spodní linie, dobré předhrudí, velmi dobré úhlení i pohyb, srst vynikající struktury i barvy, ocas šavlovitě nesen". Byl jsem velice spokojen.
Národní výstava psů Ostrava - 14.4.2014

 Třída pracovní - VT, CAC, BOB, CAC ČMKU , Národní vítěz

 Rozhodčí - Ing.Danuše Kotalová

 Začalo nám jaro a s ním i spojené další naplánované akce paničkou.

Tentokráte jsme vyrazili na Národní výstavu psů do Ostravy. Ráno se mi opět nechtělo vstávat, bylo

to brzy, ale musím říct, že to stálo za to – vítěz třídy, CAC, BOB, Národní vítěz. Myslím, že jsem

se moc líbil. Dokonce si mne i fotografovali. No a v závěrečných soutěžích jsem vybojoval ve skupině

FCI II překrásné 5. místo
. Paníčka dostala kytku a těch fotografů. Domů jsem si odvážel tři poháry a

medaili. Byl to nádherný pocit a den.
Moje další krytí


Rubbie Poslední skaut

 Musím se přiznat, že jsem si zase užil. V sobotu 12.4.2014 přijela nevěsta

až Trutnova a jmenovala se QWENDY Černý Havran. Sice byla o něco starší než já, ala já opět

paničku nezklamal. No a v neděli jsem si po náročném a úspěšném dni z Národní výstavy v Ostravě

opět večer užíval, byl jsem moc unaven, ale spokojen.
MVP České Budějovice
27. 4. 2014


 Třída otevřená  - VT, CAC

Rozhodčí  -  Antonín Tománek

Mezinárodní výstava v Českých Budějovicích se nám opět vydařila. Získal jsem vítěze třídy a CAC . Pan rozhodčí o mně napsal – kvadratický pes požadovaného typu, ušlechtilá samčí hlava, dobře utvářený chrup, prostorný hrudník, výrazný kohoutek i předhrudí, výborně nesený ocas, prostorný pohyb a kvalitní srst. Zase jsem udělal paničce velikou radost.Cairo se stal tatínkem

Calie Family Darlings
narozeni 17. 4. 2014
4 psi a 1 fenkaRubbie Poslední skaut
narozeni 22. 4. 2014
1 pes a 6 fenek

Celostátní speciální výstava kníračů Brno - 17. 5. 2014


Třída pracovní - výborný 1, ČKŠ, CAC, ISPU-cert., BOB, vítěz speciální výstavy, nejlepší malý knírač výstavy
Rozhodčí - MVDr. Petr Pavelek

Je květen, ale veliká zima. Ráno jsme se vypravili s paničkou na Celostátní speciální výstavu kníračů do Brna. Musím říct, že se mi ani moc nechtělo. Počasí  vydrželo, nezmokl jsem. Je pravda, že mne zajímalo vše okolo, taková háravá fenka, to by bylo něco. Byl jsem ohodnocen  - středně mohutný dvouletý pes, s pěknou hlavou, horní i spodní liníí, dobrou mechanikou pohybu, drsnou srstí i na končetinách, dobré barevné přechody a získal ocenění - výborný 1, ČKŠ, CAC, ISPU-cert., BOB, vítěz speciální výstavy a v závěrečných soutěžích Nejlepší malý knírač výstavy. Odvážel jsem si velký pohár a pytel granulí, o které se určitě doma podělím.

XIII. Oblastní klubová výstava kníračů Horka n. M.

24. 5. 2014

Třída pracovní - V1, VT, ČKŠ
Rozhodčí - Jolana Jablonská (Polsko)

Výstavu OKV kníračů jsem absolvoval s paničkou v Horce n. M. Byl jsem ve třídě pracovní a paní rozhodčí byla dokonce z Polska a moc jsem se jí líbil. Ptala se paničky, jaké mám složené zkoušky a co mě ještě čeká. Získal jsem V1, VT a ČKŠ a tím jsem splnil podmínky pro udělení titulu Klubový šampion. To je úžasné, tak si představte že už mám čtyři šampony - klubový junior šampion, klubový šampion, český junior šampion a český šampion. Jsem fakticky moc dobrej.
Cairo je opět tatínkem

maminka: Qwendy Černý Havran
narozeni  16. 6. 2014
3 pejsciLetní výcvikový tábor Babí Hora 9. 8. 2014 - 23. 8. 2014

Už potřetí jsme se s paničkou zúčastnili výcvikového psího tábora v Babí Hoře. Jel jsem ještě s nevlastní sestřičkou Eywynkou, je to malá puberťačka, hodně živá a divoká, ale mám ji moc rád. Musím říct, že je hodně šikovná, no na stopách určitě. Letos nám počasí moc nepřálo, hodně nám pršelo. Jako vedoucí našeho družstva č.1 jsme měli Petru Svobodovou, která nám předávala hodně poznatků a zkušeností, byly jsme moc rádi. Na táboře jsem složil zkoušku ZPU 1, dělal jsem tam hlídačku a to za plný počet bodů. Dokonce se tábora zúčastnil i další člen naší rodiny z Devonu – Dobik, když byl ještě malý moc jsme si spolu hráli.

____________________________________________________________________________


Moje další krytí
Přes léto jsem si trošku odpočinul a v září  za mnou přijely mladé psí nevěsty. Tak jsem se musel opět jak se říká pochlapit, no, problémy mne to vůbec nedělá.


 
8.9.2014 to byla psí slečna 

HONEY  HONEY Danielas´genus
  z Třince.HONEY  HONEY Danielas´genusa 29.9.2014 to byla psí slečna 
DAULIE  BLACKIT  od Stříbrných tlapek
z PrahyDAULIE  BLACKIT  od Stříbrných tlapek
________________________________________________________________________________________________________


Evropská výstava  psů v Brně  25.10.2014

Třída otevřená .  výborný
Rozhodčí :  Jolanta  Jablonská  - PolskoMyslím, že jsem zažil něco velkého, dostal jsem se s paničkou na Evropskou výstavu psů do Brna. Tolik černostříbřitých kníračů jsem pohromadě ještě neviděl a nevím jestli ještě uvidím. Jaké bylo milé překvapení, že ve třídě otevřené, ve které jsem soutěžil byl i  Boyd z Devonu, tak jsme oba reprezentovali naši chovatelskou stanici. V kruhu nás posuzovala polská rozhodčí Jolanta Jablonská. . Běhalo plno národností  (rusové, francouzi, španělé, italové) a představte si, byli jsme si všichni dost podobni. S hodnocením jsem byl spokojen a spokojena byla i panička, i když se musím přiznat, že ty výstavy a hlavně pořád stát v  jednom postoji mne opravdu moc nebaví.

A ještě další milé překvapení , viděl jsme svého potomka pětiměsíčního psí chlapečka z chovatelské stanice Family Darlings od pana  Škody, je opravdu moc pěknej.  Mám z toho radost.


Cairo se svým synkem
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DAULIE BLACKIT  od Stříbrných tlapek

 

3 psi  a 2 fenky

Narozeni  28.11.2015

 

HONEY HONEY Daniela Genus

 

3 psi a 3 fenky

Narozeni  7.11.2014


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zahraniční krytí 

1.12..2014 – DARIA von  Eggenberg

Tak si představte, že si mne vybrala psí slečna z Rakouska a dokonce za mnou přijela z takové dálky. Byla sice menší a psího chlapa ještě neměla, byl jsem první a moc šikovný. Daria zabřezla a tak uvidíme kolik psích miminek bude běhat v zahraničí, jsem na to moc hrdý.no a jak to dopadlo ?
narodili se 

 4 fenky a 1 pes

Narozeni 30.1.2015
_________________________________________________________________________________________________________________________

10.5. 2015 - KK Ráječko

 

Zkouška - ZMP1

 Rozhodčí - Milan Mnich

Cairo z Devonu dne 10.5.2015 , KK Ráječko, úspěšně složil již svou šestou zkoušku - ZMP1.

Na zkoušku jsem se ale poctivě připravoval a jezdil cvičit a s kamarádkou šeltií, vzájemně jsme si pomáhaly a o tom to je. Jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Panička měla u mne trošku strach ze stopy, ale dopadlo to dobře a já ji překvapil a dokonce jsme dostal 93 bodů. Revíry jsem taky zvládl velmi dobře, na poslušnosti to šlo, bylo ale teplo, tak ty výkony nebyly až tak, jak je panička u mne zvyklá. Radost byla veliká, udělala to i moje psí kamarádka. Nemůžu však usnout na vavřínech a musím pokračovat ve výcviku dál.
 

Moje další krytí - 7.7.2015

 

Začalo parné léto a přijela za mnou nevěsta ze severní Moravy jmenovala se Charlotte Daniel´as Genus. Byla ještě, jak se říká nepolíbená. Sice dělala trošku okolky, ale jsem lřece jemný a zkušený pes, tak se nám to podařilo. Dokonce za mnou přijela ještě jednou, tak jsem si opravdu užíval.
No a myslím si, že jsem se dokonce zamiloval. No a ke všemu tomu se mi doma rozháral mů harém všech tří psích holek, tak jsme to měl opravdu moc těžký. Dokonce jsem přestal žrát a panička mne  krmila z ruky, zhubnul jsem, ale tedˇuž začínám normálně fungovat. No prostě láska je láska.
Charlotte Daniel´as Genus
Cairo se stal opět tatínkem

m. Charlotte Daniel´as Genus

narozeni 8.9.2015
3 pejsciLamborginyLas Vegas


LakrosCairo z Devonu dne 18.10.2015 úspěšně složil svoji již sedmou zkoušku ZZO1

KK Blansko - výborně - 96 bodů

Rozhodčí - Milan Mnich

 

Společně s Eywy jsme nastoupili na zkoušky na našem mateřském KK. Nejprve cvičila Eywy a opravdu byla dobrá a moc ji to šlo. Potom jsme nastoupil já a byl jsem fakt moc dobrej, pan rozhodčí mne chválil, líbilo se mu, jak jsem letěl vzduchem a přisedl paničcce k noze. Získal jsem známku výborně a to 96 bodů ze 100 bodů možných. Panička z nás obou měla opravdu velikou radost. No a před sebou máme další cíle.

Cairovi potomci mají úspěchy na výstavách.


King Kvído Daniel´as Genus


Karamba Daniel´as GenusKrytí - 3.3. 2016


Začal nám rok 2016 a byl jsem natěšen, když za mnou přijela nevěsta

Berta z Adamovských lesů.

A to až z Jihlavy. Musím říct, že je opravdu šikovná, má složené již 3 zkoušky z výkonu- ZZO, BH,

ZMMP a to se cení. Trošku jsme si všichni i s paničkami zapotili, ale jsme prostě šikovní a tak

jsme to společně dali. Tak tedˇuž záleží, co na to řekne matička příroda.

 


 

 

 

 

Krytí - 9.3. 2016

 

 

Musím říct, že jsem si moc neodpočinul a opět za mnou přijela další psí nevěsta, tentokráte z nedalekého Brna z chovatelské stanice z Agova dvora a jmenovala se
Vebsy z Agova dvora.
Byla ještě, jak se říká nedotknutá a já to bez problému dal.

 
Cairo z Devonu

 

dne 16.4.2016 úspěšně složil svoji již osmou zkoušku FPr1

KK Bílovice nad Svitavoul - velmi dobře - 94 bodů

 

Jsem opravdu dobrej , složil jsem již svoji osmou zkoušku a to FPr1. Jezdil jsem trénovat s paničkou a s Eywy na kynologické cvičiště do Bílovic. Moc se mi tam líbilo a mám z toho radost.Cairo se stal opět tatínkem


m. Berta z Adamovských lesů
narozeni
6.5.2016
2 pejsci a 3 fenky

 

m. Hallie Isabau

narozeni
28.5.2016

1 pejsek a 3 fenky
 

m. Daulie Blackit od Stříbrných tlapek

narozen
25.7. 2016

1 pejsek

 

Cairo z Devonu 

dne 10.9.2016 úspěšně složil svoji již devátou zkoušku StPr1

KK Blansko – dobře - 89 bodů

Rozhodčí - Jiří Hammer

 

Tak jsem s paničkou absolvoval další zkoušku StPr1 a představte si, že už je má v pořadí devátá. Musím se pochlubit, že v naší smečce jsem již překonal svoji mamku Anie, která jich má celkem osm. No jsem prostě dobrej. Zkouška se konala v mém mateřském kynologickém klubu v Blansku, pachové práce na Obůrce. Počasí nám přálo až moc, ale nastoupil jsem na pachové práce jako první a zkoušku udělal. Radost měla panička, ale hlavně já sám. 
 

Cairo z Devonu 

 

dne 28.10. 2016 úspěšně složil svoji již  desátou zkoušku StPr2

KK Svitava Bílovice velmi dobře - 93 bodů

Rozhodčí -  Alois Pouč

 

Panička nás teda honí. Naplánovala mi ještě letos další zkoušku, stejně jako Eywy tkzv. vyhledávací. První stupeň jsem úspěšně složil v září, kdy jsem vyhledával předměty paničky, ale tedˇ už jich bylo více a byly cizího pachu a různého materiálu. Musím říct, že mne to začíná bavit, i když někdy řeším pachy voňavější. Zkoušku jsem úspěšně splnil a stejně jako Eywy udělal paničce velikou radost.Cairo
 z Devonu 

 

dne 17.6. 2017 úspěšně složil svoji již  jedenáctou zkoušku StPr3

KK Blansko – výborně - 97 bodů

Rozhodčí -  Alois Pouč

Tak jsem se chystal na svoji vrcholovou zkoušku StPr3. Opravdu jsem se s paničkou poctivě připravoval. Není to vůbec jednoduchá zkouška. Musím najít v limitu 15 minut 5 velmi malých předmětů, z různých materiálů a to ještě v nepřehledném terénu, který je vytyčen ( 30x50 ), musím je označit. To už opravdu musím používat svůj nos a soustředit se na práci. Jezdil jsem trénovat i s Drakem, byly těžké podmínky, sucho, vedro. No a nakonec se to všechno povedlo a já složil trojkovou zkoušku na výborně, panička měla velikou radost a já samozřejmě také.

  


Cairo z Devonu

 

dne  22.10. 2017  úspěšně složil svoji  dvanáctou  zkoušku  FPr2

KK  Blansko - 88  bodů -  prospěl dobře

Rozhodčí: Alois Pouč

Tak jsem jezdil poctivě trénovat, a to za každého počasí. Stopoval jsem cizí stopy a připravoval na zkoušku FPr2, kterou jsem za nepříznivého počasí složil a byl jsem moc rád.


Cairo z Devonu

 

dne  28.9. 2018  úspěšně složil svoji  třináctou  zkoušku  FPr3

KK  Blansko - 89  bodů -  prospěl dobře

Rozhodčí: Alois PoučCairo z Devonu

 

dne  9.11. 2018  úspěšně složil svoji  čtrnáctou  zkoušku  ZPS1

KK  Blansko - 168  bodů -  prospěl dobře

Rozhodčí: Alois Pouč